Rüyada Tren Görmek

Tren rüyası yorumlanırken, görülen trenin durumuna, şartlarına, göre tabiri değişir. Rüyada tren görmek hem iyiye hem de kötüye yorumlanır.

Rüyada tren görmek hayatın seyridir.  dünyalığın yolunda olmasına, niyet ve amelde dürüstlük ve doğruluğa, Tren yolculuğu yapmak refah içinde yaşamaya, komşuluk ilişkilerine önem vermeye işarettir

Rüyada tren görmek

Rüyada tren görmek

Rüyada tren görmek; işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın meydana geleceğine, bilmediği yolculuklarda trende olmak; çok önemli sonuçlar alınacak bir toplantıya davetiye alınacağını gösterir.

Rüyada Trenden İnmek

Rüyada Trenden İnmek

Rüyada trenden inmek, kişinin meslek sahibi olacağına ve işinde istediği noktaya geleceğine, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına ve kayda değer başarıların altına imzasını atacağına delalet 

Rüyada Treni Kaçırmak

Rüyada Treni Kaçırmak

Rüyada treni kaçırmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili uzun zamandır beklediği haberin beklenen zamandan daha ileriki bir tarihte geleceğine ve işlerinde bu sebeple ilgili kısa süreli bir gecikme yaşanacağına işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında sorunlu bir atılım yapılacağına tabir eder.

Rüyada Tren Rayı Görmek

Rüyada Tren Rayı Görmek

Rüyada tren rayı görmek, rüyayı gören kişinin çok istediği bir şeye kısa vadede değil sabrettiği, inandığı ve çabaladığı takdirde uzun vadede mutlaka kavuşacağına işaret eder. Bu rüya hedeflere giden yolda sabırlı olmak gerektiği anlamına gelir.

Rüyada trenin kaza yaptığını görmek

Rüyada trenin kaza yaptığını görmek

Bir tren kazasında bulunmak; uzaktaki bir dostunuzdan üzücü bir haber alacağınıza.

Rüyada yeraltı treni görmek

Rüyada yeraltı treni (metro) görmek veya yer altı trenine binmek; hedeflediğiniz ya da arzu ettiğiniz şeyin dışında, farklı bir şey elde edeceğinize işarettir.

Rüyada trenle yolculuk etmek

Rüyada trenle yolculuk etmek; hızlı ve büyük ilerlemeler kaydedeceğinize...