Rüyada saçlarının ağardığını görmek

Rüyada beyaz saç görmek

Rüyada saçlarının ağardığını görmekRüyada saçlarının ağardığını görmek ve rüyada saçlarına ak düştüğünü görmenin manası ileilgili yorumlar şunlardır

Rüyada saçının ağaradığını gören kişi eğer genç ise, vakar ve temkine ve uzun ömre iaret eder diye rüya tabiri olur. Rüya tabirleri Rüyada görülen aklık, sakal ve başın tamamında olursa, bu rüya, fakirliğe aittir diye rüya tabiri olur.

Rüyada saçının bir kısmının ağardığını görmek, rüya tabiri vakar ve temkinin çok iyi olduğuna, başı ağaranın eşi hamile ise, bir erkek çocuğunun olacağına alâmettir.

Rüyada sakalındaki beyaz tüyleri yolduğunu veya kestiğini görmek, rüya tabiri ihtiyarlara hürmete delalet eder. Evli kadının rüyada saçının ağardığını görmesi, rüya tabiri kocasının günahkar ve fasık olduğuna delâlet eder.

Rüyada saçını ağarması, rüya tabiri koybolmuş bir kişinin veya misafirin gelmesine işarettir. Rüyada vücudundaki kılların ağardığını görmek, rüya tabiri zengin için malının gideceğine, fakir için de, ödenmesi güç olan borca delalet eder diye rüya tabiri edilir.

Saçı sakalı ak bir kişinin, rüyada saçının daha fazla ağarmış olduğunu, fakat bunların içinde siyah tüylerin de bulunduğunu görmesi, rüya tabirleri kaynaklarına göre rüya tabiri olgunluğa ve kemale delalet eder. Sakalında beyazlık bulunmayan bir kimsenin rüyada sakalında üçe kadar beyaz tüy belirdiğini görmesi, erkek bir çocuk ile tabir olunur ve o zatın erkek bir çocuğa dünyaya gelir.

Rüyada hasta bir adamın saçının ağardığını görmesi, rüya tabiri ölümve kefene aittir. Rüyada askerin yekûnunun başının ağardığını görmek, zaaf ve firara delâlet eder ve asker düşman karşısında tutunamaz.