Rüyada Kuş Görmek

Kuş rüyası yorumlanırken, görülen kuşun türüne ve rengine göre tabiri değişir. Kuş görmek hem iyiye hem de kötüye yorumlanır.

Rüyada kuş görmek haberdir. Rüyada büyük bir kuş görmek çok hayırlıdır, güçlü, saygın, makam sahibi ve malı çok olan kimse demektir. Rüyada güzel ve sevimli bir kuş görmek duyulacak olan güzel ve müjdeli bir habere, ürkütücü ve sevimsiz olan bir kuş ise bunun tam aksine sıkıntı verecek olan bir habere işaret eder. 

Rüyada beyaz kuş görmek

Rüyada beyaz kuş görmek

Kuş ile ilgili görülecek güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin atılacağı bir işin iyi şekilde, rüya sahibinin lehine sonuçlanmasına işaret eder. Bu rüya kişinin karşısına çıkacak çok hayırlı ve güzel bir kısmettir. Bu kısmet iş de olabilir evlilik de. Eğer evlenmek istiyorsanız en kısa zamanda tam istediğiniz gibi birisi ile tanışacağınıza ve çok mutlu olacağınız bir evlilik yapacağınıza işarettir.

Rüyada kuşla konuşmak

Rüyada kuşla konuşmak

İzzet ve itibardır. Elinde bir kuşun öldüğünü gören; sıkıntıya düşer, üzülür. Rüyada kuşla konuşmak olgunluk anlamına gelir. Rüyasında bir kuşla konuştuğunu gören kişi yaşanacak olan nahoş bir olay karşısında olgunluk gösterecek ve karşı tarafı alttan alacak demektir. Bazen de bu rüya güzel olayların, müjdeli havadislerin habercisidir.

Rüyada başının üstünde kuş uçması

Rüyada kuşları, başının üzerinde uçtuklarını gören kimse, reislik ve valiliğe nail olur. Kuşları kendi yerlerinde uçtuklarını görse, o kuşlar, onun makamında dönen meleklerdir.

Rüyada üzerine kuşun pislediğini görmek

Üzerine kuşun pislemesi elbiseye, Akbaba ve diğer büyük kuşların bir kimsenin üzerine pislemesi meliklerin ve devlet adamlarının düşmesine yorumlanır

Rüyada Kuşların öttüğünü görmek

Rüyada bir kuşun ya da birçok kuşun ötmesi iyi olan bir şeye delalet etmez. Toplum için yaşanacak kötü olaylara, karmaşaya işaret ederken o toplumun bir belaya bulaşması anlamına gelir. Eğer kuşun güzel bir sesi ve ötüşü varsa bu rüya gelecek mutlu günlere işaret eder. Sizin her anlamda talihli ve şanslı bir dönem geçireceğinize, iş ve özel hayatınızda daima mutlu bir ömür geçireceğinize yorulabilmektedir

Rüyada kuşun öldüğünü görmek

Rüyada kuşun ölmesi hayırlı olan şeylere işaret etmez, üzüntüye ve sıkıntıya işaret eder. Eğer kuş rüya sahibinin ellerinin arasında ölürse bu rüya sahibini derinden etkileyecek kötü bir olaya delalettir. Bazen bu rüya iş hayatında yaşanılacak sıkıntıların, elden çıkacak paranın ya da malın habercisidir.

Rüyada elinden kuşun uçması

Rüyanızda elinizdeki kuşun kurtularak uçtuğunu görmeniz karşınıza çıkacak bazı fırsatları değerlendiremeyeceğinize işarettir. Bu rüyayı gören kimse, özel veya iş hayatında bazı yanlışlar yaparak elde ettiği kazançları tekrardan kaybeder veya çok sevdiği bir insanın kabinin yine hataları sonucunda kırılmasına yol açar. Eğer elinizdeki kuş uçup tekrar size geri dönmüşse bu rüya, arzularınızın gerçekleşeceğinin, kısmetli günlerin yaklaştığının ve talihinizin döndüğünün habercisidir