Rüyada Güvercin Görmek 

Rüyada Güvercin Görmek Rüyada güvercin görmenin anlamı

 Rüyada kendini güvercin görmenin bir çok anlamı vardır. Rüyada görülen güvercin, güvenilir misafir, sadık dost ve sevgilidir. Bazen de , güvercin, sırları saklayan fedakar ve ailesi için zorluklara tahammül eden iyi kadınlara işaret eder.Aşağıda rüyada güvercin görmenin çeşitli anlamları verilmiştir.

 

 

■ Rüyada güvercin görmek:

Rüyada güvercin görmek,  Vefakar ve cefakar kadına, güvenilir elçiye, sadık dost ve sevgiliye, hemen gelecek güzel, temiz, iyi haberdir. Müjdedir.

■ Rüyada güvercini uçarken görmek

Rüyada güvercini uçarken görmek uzaktan gelecek habere, isteklerinin Allah Teala tarafından yerine getirilmesine yorumlanır, Uçarak yaklaşan güvercin çok çabuk haber alacağınızı belirtir.

■ Rüyada evde  güvercin görmek

Rüyada evinde güvercin gören bekar erkek, mizacına uygun, ahlaklı ve güzel bir kızla evlenir.

■ Rüyada güvercine kurşun sıkmak

Bir güvercine kursun sıktığını gören, birisine iftira eder. Birisine güvercin eti yolladığını görenin eline çok mal ve para geçer. 

■ Rüyada başına güvercin konmak

Başına veya omzuna veyahut ensesine bir güvercinin konması, rüya sahibinin iyi ve bilgili biri olduğuna delalet eder.

Rüyada beyaz güvercin görmek

Güvercinlerde beyaz en iyisidir. Kendisine bir siyah güvercin geldiğini görenin gurbette adamı varsa gelir, yoksa bir misafiri gelir. Eğer güvercin siyah ve koyu renkli ise yaptığı islerinin basarisiz, beyaz ise basarili olacağına işarettir.

■ Rüyada güvercinle oynadığını görmek

Rüyada güvercinlerle oynadığını gören batıl ile uğraşır.

■ Rüyada eti görmek

Güvercin eti görmek, mal ve ganimettir. Rüyada güvercin eti yediğini gören kimse paraya ve mala kavuşur. Bu kimsenin eline toplu bir para geçer.