Rüyada Dana Görmek

Rüyada Dana GörmekRüyada Dana Görmenin Anlamı

 Rüyada dana görmenin pek çok anlama gelir. Rüyada Dana görmek rüyayı gören kişinin durumuna, hayat tarzına, kişinin yaşam biçimine göre farklı şekillerde yorumlanır. Bu nedenle rüyayı yorumlamadan önce bu durumları göz önünde bulundurmak gerekir.  Yoksa doğrudan rüyayı olduğu gibi yorumuyla ele almak yanlış bir sonuç çıkarılabilir.

Aşağıda rüyada dana görmenin bazı anlamları verilmiştir. Tüm bu açıklamaları okuduktan sonra kendi yaşam tarzınızı göz önünde bulundurarak yorum yapabilirsiniz.

Dana rızık, bereket, kazanç, saygı, sevgi, ferah, takvaya, bulunduğunuz mevkiden yükselmeye  yorumlanır.

■ Rüyada Dana görmek

Rüyada dana görmek bol rızık ve kazanç elde etmeye, çevrenizdekilerin saygı ve sevgisini kazanmaya, bulunduğu durumdan terakki etmeye, mala, şerefe; Semiz ve besili dana bolluk ve berekete takva sahibi kadına, ucuzluk ve bolluğa işarettir.

■ Rüyada zayıf dana görmek

Rüyada sıska ve zayıf dana görmek kazanç bakımından zor günler geçireceğinize, kıtlık ve sıkıntıya;

■ Rüyada semiz dana görmek

Semiz dana görmek zengin bir kadınla evlenmeye yahut eşinden dünyalık elde etmeye yorumlanır

■ Rüyada dana görmek

Rüyada dana görmek, güzel bir hayat yaşayacağınıza, verdiğiniz emeklerin karşılığını alacaksınız demektir. Sığır eti yemek, helal yollardan, çok para kazanacağınıza yorumlanır.

Rüyada başından dana çıkması

Başından dana çıkması, önemli bir hastalık geçirmeye işarettir.

Rüyada sağlıklı dana görmek

Sağlıklı dana, varlığın ve zenginliğin işaretidir. Zayıf bir sığır gördüyseniz, yanlış tutumunuzdan dolayı hayat boyu ağır şekilde çalışacağınız anlamına gelir.