Rüyada Baraj Görmek

■ Rüyada baraj görmek

Baraj akan suyun biriktirilmesidir. Dolasıyla rüyada görülen barajın da barajın bu özeliğinden yola çıkılarak yorumlanır. Barajla ilgili görülen Rüyada baraj görmek; bolluk ve birikintidir. Rüyayı gören kişi yaşamı süresince çalıştığı emek ve alın terinin neticesini ve bunların biriktirmenin sonucu olan kazancıyla yorumlanır. Bezende görülen baraj kısmet ve şanstır. Bu rüya bazen de kişinin hayır getirmeyecek maddi zararlara sebep verecek işlere kalkışmasına ani davranışları ve düşüncesiz hareketleri yüzünden ailesiyle sıkıntılı günler yaşayacağına ve bu sıkıntıların ayrılıkları doğuracağına işaret eder.

■ Rüyada barajın taştığını görmek

Rüyada Barajın taştığını görmek

Rüyada Barajın taştığını görmek; çok hayırlı bir rüya olup rüya sahibinin gelirinin ve kısmetinin artmasına mal varlığının çoğalmasına, yaptığı başarılı işler sayesinde mevki ve makam yönünden yükselişe ermeye, aldığı kararlarda her zaman doğruyu düşünüp insanların kalplerini kırmadan çözüme ulaşma çabası güden bir yapıya sahip olduğuna işaret eder. Kısmet kapılarının açılmasına, şansın ve bereketin gelmesine ve bu sayede zenginliğe kavuşmaya işaret eder.

■ Rüyada Baraja Düşmek

Rüyada Baraja Düşmek

Rüyada baraja düştüğünü gören kişi, kendisine hayrı dokunmayacak kişilerle ahbaplık ediyor ve onların aklı ile hareket ederek, zarar edeceği işlere hiç düşünmeden para yatırıyor demektir

■ Rüyada Baraj Suyu Görmek

Rüyada Baraj Suyu Görmek

İşlerde verim ve bolluk olacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada baraj suyu gören kişi, küçük bir dükkânı varken çalışmasının ve sabretmesinin karşılığı sayesinde gelecekte büyük bir şirketin sahibi olacak ve yönetici koltuğuna oturacaktır.

■ Rüyada baraj yapmak

Rüyada Baraj Yapmak

Rüyada baraj yapmak; rüyada baraj yaptığını gören kişinin büyük ve karlı bir işe gireceğine bu işte büyük kazanç elde edeceğine işaret eder. Rüyada baraj yapmak  aynı zaman da sermaye ve kazanca yorumlanır. Rüya sahibi bu yatırım için büyük beklentiler içerisindedir ve eğer bu işten umduğunu bulamazsa sadece maddi anlamda zarar etmekle kalmayacak aynı zamanda büyük bir hayal kırıklığı da yaşayacak demektir. Rüyada baraj yapmak başka bir değişle büyük mirasa ermeye, kendini bu dünya nimetlerinden arındırıp sadece maneviyata adamaya secde etmeye işaret eder

Rüyada Barajda Yüzdüğünü Görmek

Rüyada Barajda Yüzdüğünü Görmek

Rüyada barajda yüzdüğünü görmek; rüya sahibini yaşamı boyunca her türlü istek ve arzularına kavuşacağına,  hayalini kurduğu tüm isteklerini elde edeceğine, hiç bir zaman maddi sıkıntıya düşmeyeceğine ve karşınıza çıkacak olan hayırlı bir kısmetin izle dünya evine gireceğinize işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler  geçmişte maddi sıkıntılar çekmiş olup bunun verdiği ders sayesinde de insanlara yardım etmeyi hor görmemeyi kendine benimsemiştir.